KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12779217

nr 1277 9217

Pastell

Margitay, Modell. Signerad. 27x20 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 september 2019
kl 18:40:25